Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK–PIĄTEK
9:00–19:00

SOBOTA
9:00–16:00

GODZINY OTWARCIA
BIBLIOTEKI WZiKS UJ
W OKRESIE WAKACYJNYM:

LIPIEC 9:00 – 16:00
SIERPIEŃ 9:00 – 14:45
WRZESIEŃ 9:00 – 16:00

W SOBOTY NIECZYNNE

 

Aktualności

 

 

Szanowni Czytelnicy!

 

 

W związku z rozporządzeniem J.M. Rektora UJ,

 

w dniu 16.08.2019 (piątek) Biblioteka BĘDZIE NIECZYNNA.

 

 

Szanowni Czytelnicy!

 

W związku z wdrażaniem nowego systemu bibliotecznego ALMA we wszystkich bibliotekach Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie informujemy, że od 22 lipca do 31 sierpnia br. księgozbiór Biblioteki WZiKS UJ będzie dostępny wyłącznie na miejscu w czytelni.

W tym okresie NIE BĘDZIE MOŻLIWE:

  1. zapisanie się do Biblioteki,
  2. wypożyczanie książek do domu,
  3. zwracanie książek w wypożyczalni oraz we wrzutni całodobowej,
  4. prolongowanie online oraz w Bibliotece,
  5. zamykanie konta.

Prosimy Osoby planujące egzaminy końcowe o wcześniejsze zamknięcie konta, tak aby ew. zaległości wobec Biblioteki nie uniemożliwiły zaliczenia roku.

W wymienionym okresie nie będą naliczane opłaty za przetrzymane książki, a Biblioteka nie będzie wysyłać powiadomień o zbliżającym się terminie zwrotu książek oraz o przetrzymanych egzemplarzach.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia!

 

2. Zapraszamy do korzystania z całodobowej wrzutni książek, znajdującej się na wewnętrznym dziedzińcu gmachu WZiKS.

3. Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Wydziałowa Wydziału BZiKS UJ posiada dostęp do elektronicznej wersji czasopisma Zarządzanie Zasobami Ludzkimi za rok 2017 oraz numerów z 2018 r. Dostęp w czytelni biblioteki przy komputerze nr 42.

4. Użytkownicy moga dokonać zapisu, wypożyczenia, prolongaty, zwrotu książek i wpłaty kar najpóźniej 15 minut przed zamknięciem biblioteki.

5. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2017 r. Biblioteka uzyskała roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (1092 tytułów, w tym publikacje darmowe). Wiecej informacji oraz lista dostępnych publikacji w dziale OGŁOSZENIA.

6. Szanowni Państwo! Od dnia 1 października 2014 r. studenci Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ nie mogą wypożyczać do domu książek z księgozbiorów Instytutu Studiów Międzykulturowych. Z kolei czytelnicy Instytutu Studiów Międzykulturowych nie mogą wypożyczać do domu książek z Biblioteki Wydziałowej WZIKS UJ.