Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Szanowni Państwo,

od 1 września 2021 r. Biblioteka Wydziałowa WZiKS UJ będzie otwarta dla czytelników na następujących zasadach:

 1. Czytelnicy korzystający z Biblioteki muszą nosić maseczkę.
 2. W czytelni należy przestrzegać dystansu społecznego i zajmować wyznaczone miejsca.
 3. Wprowadza się zapisy online do Biblioteki na dany rok akademicki. W tym celu  należy przesłać prośbę o zapis na adres e-mail: biblioteka.wzks@uj.edu.pl z adresu w domenie uj.edu.pl. W treści wiadomości należy podać numer legitymacji (pod kodem kreskowym).
 4. Zamykanie konta bibliotecznego na koniec roku akademickiego odbywa się na online jak w pkt. 3.
 5. W czytelni obowiązuje wolny dostęp do zbiorów.
 6. Wypożyczanie książek na zewnątrz jest możliwe wyłącznie po zapisaniu się do Biblioteki na bieżący rok akademicki, zalogowaniu do katalogu komputerowego i złożeniu zamówienia (https://katalogi.uj.edu.pl). Login to barkod z legitymacji, hasło – numer PESEL.
 7. Wypożyczone książki można zwracać osobiście w wypożyczalni, całodobowo we wrzutni zewnętrznej lub odsyłając je pocztą na własny koszt na adres Biblioteki Wydziałowej WZiKS UJ (ul. S. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków). Jako datę zwrotu przyjmuje się dzień dostarczenia przesyłki do Biblioteki, a nie datę nadania. Prosimy o wysyłanie przesyłek za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.
 8. Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu Biblioteki można uzyskać mailowo: biblioteka.wzks@uj.edu.pl lub telefonicznie pod numerami: 12 664 5510, -5513.
 9.  Ze względu na sytuację epidemiologiczną organizacja i godziny pracy Biblioteki mogą ulec zmianie w trakcie roku akademickiego. Prosimy o sprawdzanie komunikatów na stronie http://biblioteka.wzks.uj.edu.pl/ i na Facebooku.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Biblioteka posiada dostęp online do czasopisma Personel i Zarządzanie oraz zasobów internetowych Grupy INFOR PL. Szczegóły w Wypożyczalni Biblioteki​.

 1. Biblioteka Wydziałowa WZiKS UJ posiada dostęp do archiwum i e-wydań:
  1. Rzeczpospolita
  2. Puls Biznesu
  3. Hotelarz

   Szczegóły udostępniania w Wypożyczalni Biblioteki.​
 2. Uprzejmie przypominamy o możliwości prolongowania książek za pośrednictwem katalogu on-line oraz dokonywania zwrotów wypożyczonych egzemplarzy za pośrednictwem wrzutni całodobowej, zlokalizowanej na dziedzińcu wewnętrznym gmachu WZiKS (na tyłach portierni).
 3. Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Wydziałowa Wydziału BZiKS UJ posiada dostęp do elektronicznej wersji czasopisma Zarządzanie Zasobami Ludzkimi za rok 2017 oraz numerów z 2018 r. Dostęp w czytelni biblioteki przy komputerze nr 42.
 4. Użytkownicy moga dokonać zapisu, wypożyczenia, prolongaty, zwrotu książek i wpłaty kar najpóźniej 15 minut przed zamknięciem biblioteki.
 5. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2020 r. Biblioteka Wydziałowa WZiKS wykupiła roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (175 zakupione tytuły i 1694 publikacji darmowych). Więcej informacji oraz lista dostępnych publikacji znajduje się w dziale OGŁOSZENIA.

 

Web Content Display Web Content Display

Opening hours

MONDAY-FRIDAY
8:00 - 18:00

SATURDAY
10:00 - 15:00


Library working hours in the period 12-30.04

8:00-17:00