Godziny otwarcia

 

 

 

PONIEDZIAŁEK–PIĄTEK
9:00–19:00

SOBOTA
9:00–16:00

 
 

Aktualności

1. Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Wydziałowa Wydziału BZiKS UJ posiada dostęp do elektronicznej wersji czasopisma Zarządzanie Zasobami Ludzkimi za rok 2017 oraz bieżących numerów z 2018 r. Dostęp w czytelni biblioteki przy komputerze nr 42.

2. Użytkownicy moga dokonać zapisu, wypożyczenia, prolongaty, zwrotu książek i wpłaty kar najpóźniej 15 minut przed zamknięciem biblioteki.

3. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2017 r. Biblioteka uzyskała roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (1092 tytułów, w tym publikacje darmowe). Wiecej informacji oraz lista dostępnych publikacji w dziale OGŁOSZENIA.

4. Zapraszamy do korzystania z całodobowej wrzutni książek, znajdującej się na wewnętrznym dziedzińcu gmachu WZiKS.

5. Szanowni Państwo! Od dnia 1 października 2014 r. studenci Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ nie mogą wypożyczać do domu książek z księgozbiorów Instytutu Studiów Międzykulturowych i Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu.Z kolei czytelnicy Instytutu Studiów Międzykulturowych i Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu nie mogą wypożyczać do domu książek z Biblioteki Wydziałowej WZIKS UJ.