Godziny otwarcia


 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

8:00 - 18:00

 

SOBOTA

10:00 - 15:00

Aktualności

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 21.12.2020 (Dziennik Ustaw z dn. 21.12.2020 poz. 2316) Biblioteka Wydziałowa WZiKS UJ będzie ponownie otwarta dla czytelników od dnia 30 listopada br. na następujących zasadach:

1. Czytelnia zostaje zamknięta do odwołania.

2. Po wejściu do budynku WZiKS obowiązuje pomiar temperatury i dezynfekcja rąk.

3. Czytelnicy wchodzący do Biblioteki muszą mieć założoną maskę lub przyłbicę,

4. Wprowadza się zapisy online do Biblioteki na dany rok akademicki. W tym celu należy przesłać prośbę o zapis na adres e-mail: biblioteka.wzks@uj.edu.pl z adresu w domenie uj.edu.pl. W treści wiadomości należy podać numer legitymacji (pod kodem kreskowym).

5. Wypożyczanie książek na zewnątrz jest możliwe wyłącznie po zapisaniu się do Biblioteki na bieżący rok akademicki, zalogowaniu do katalogu komputerowego i złożeniu zamówienia (https://katalogi.uj.edu.pl). Login to barkod z legitymacji, hasło – numer PESEL.

6. Wypożyczone książki można zwracać osobiście w wypożyczalni, całodobowo we wrzutni zewnętrznej lub odsyłając je pocztą na własny koszt na adres Biblioteki Wydziałowej WZiKS UJ (ul. S. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków). Jako datę zwrotu przyjmuje się dzień dostarczenia przesyłki do Biblioteki, a nie datę nadania. Prosimy o wysyłanie przesyłek za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

7. Wszystkie książki zwrócone do Biblioteki przez czytelników będą poddane trzydniowej kwarantannie.

8. Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu Biblioteki można uzyskać telefonicznie pod numerami: 12 664 5510, -5513 lub mailowo: biblioteka.wzks@uj.edu.pl

9. Ze względu na sytuację epidemiologiczną organizacja i godziny pracy Biblioteki mogą ulec zmianie w trakcie roku akademickiego. Prosimy o sprawdzanie komunikatów na stronie http://biblioteka.wzks.uj.edu.pl/ i na Facebooku.
 

--------------------------------------------------------------

1. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Biblioteka posiada dostęp online do czasopisma Personel i Zarządzanie oraz zasobów internetowych Grupy INFOR PL. Szczegóły w Wypożyczalni Biblioteki​.

 

2. Biblioteka Wydziałowa WZiKS UJ posiada dostęp do archiwum i e-wydań:

·         Rzeczpospolita

·         Puls Biznesu

·         Hotelarz

Szczegóły udostępniania w Wypożyczalni Biblioteki.​

 

3. Uprzejmie przypominamy o możliwości prolongowania książek za pośrednictwem katalogu on-line oraz dokonywania zwrotów wypożyczonych egzemplarzy za pośrednictwem wrzutni całodobowej, zlokalizowanej na dziedzińcu wewnętrznym gmachu WZiKS (na tyłach portierni).

 

4. Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Wydziałowa Wydziału BZiKS UJ posiada dostęp do elektronicznej wersji czasopisma Zarządzanie Zasobami Ludzkimi za rok 2017 oraz numerów z 2018 r. Dostęp w czytelni biblioteki przy komputerze nr 42.

5. Użytkownicy moga dokonać zapisu, wypożyczenia, prolongaty, zwrotu książek i wpłaty kar najpóźniej 15 minut przed zamknięciem biblioteki.

6. Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2020 r. Biblioteka Wydziałowa WZiKS wykupiła roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (175 zakupione tytuły i 1694 publikacji darmowych). Więcej informacji oraz lista dostępnych publikacji znajduje się w dziale OGŁOSZENIA.