Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

 

                                                                                                                                                                                                                                   

Informujemy, że Biblioteka posiada dostęp online do czasopisma Personel i Zarządzanie oraz zasobów internetowych Grupy INFOR PL. Szczegóły w Wypożyczalni Biblioteki​.

 1. Biblioteka Wydziałowa WZiKS UJ posiada dostęp do archiwum i e-wydań:
  1. Rzeczpospolita
  2. Puls Biznesu
  3. Hotelarz

   Szczegóły udostępniania w Wypożyczalni Biblioteki.​
 2. Przypominamy o możliwości prolongowania książek za pośrednictwem katalogu on-line oraz dokonywania zwrotów wypożyczonych egzemplarzy za pośrednictwem wrzutni całodobowej, zlokalizowanej na dziedzińcu wewnętrznym gmachu WZiKS (na tyłach portierni).
 3. Informujemy, że Biblioteka Wydziałowa Wydziału BZiKS UJ posiada dostęp do elektronicznej wersji czasopisma Zarządzanie Zasobami Ludzkimi za rok 2017 oraz numerów z 2018 r. Dostęp w czytelni biblioteki przy komputerze nr 42.
 4. Użytkownicy moga dokonać zapisu, wypożyczenia, prolongaty, zwrotu książek i wpłaty kar najpóźniej 15 minut przed zamknięciem biblioteki.
 5. Informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2020 r. Biblioteka Wydziałowa WZiKS wykupiła roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (175 zakupione tytuły i 1694 publikacji darmowych). Więcej informacji oraz lista dostępnych publikacji znajduje się w dziale OGŁOSZENIA.

 

Web Content Display Web Content Display

Opening hours

MONDAY-FRIDAY
8:00 - 18:00

SATURDAY
10:00 - 15:00


Library working hours in the period 12-30.04

8:00-17:00