Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

 

Nowy IBUK Libra
 

 

Biblioteka Jagiellońska oferuje dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK Libra (5102 tytuły).

 

Serwis IBUK Libra dostępny jest z dowolnego komputera należącego do sieci Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Pracownicy i studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego mają możliwość dostępu również spoza sieci uczelnianej. W tym celu należy zalogować się za pomocą linku: http://hps.bj.uj.edu.pl/han/ibuk-libra/ podając swój adres i hasło do poczty uniwersyteckiej.

Polecamy otwierać książkę w czytniku myIBUK, gdzie użytkownik może korzystać z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem (zaznacz tekst, wprowadź zakładki, notatki; stwórz wirtualna półkę z książkami, generuj bibliografię, korzystaj ze słownika i encyklopedii).

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem użytkownika.

 

Informujemy, że Biblioteka posiada dostęp online do czasopisma Personel i Zarządzanie oraz zasobów internetowych Grupy INFOR PL.

Szczegóły w Wypożyczalni Biblioteki​.

 


Biblioteka Wydziałowa WZiKS UJ posiada dostęp do archiwum i e-wydań:

  • Rzeczpospolita
  • Puls Biznesu
  • Hotelarz

Szczegóły udostępniania w Wypożyczalni Biblioteki.​

 


 

Z przyjemnością informujemy, że od 1 grudnia 2014 r. wszyscy pracownicy i studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego mają możliwość pełnego dostępu do treści umieszczonych na Portalu Czasopism Naukowych Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dostęp jest możliwy z dowolnego komputera na świecie poprzez połączenie się za pomocą uczelnianego extranetu przy użyciu osobistego konta oraz hasła poczty elektronicznej.

Aby uzyskać pełny dostęp do treści czasopism, należy zalogować się do extranetu za pośrednictwem linku https://extranet.uj.edu.pl, a następnie należy kliknąć link Portal Czasopism Naukowych Wydawnictwa UJ, który przekieruje Państwa bezpośrednio na stronę Portalu z dostępem do pełnych treści.

Życzymy miłej lektury.